Hotel*** "Ariston"

Start

Hotel "Ariston",należy do grupy prywatnych hoteli w Karpaczu o wysokim standardzie.
Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu i trzy- osobowych, a także w pokojach typu apartament z łazienkę (kabina natryskowa-brodzik)  umywalka, WC, telefon.
Hotel wyposażony w hydrauliczną windę osobową i utrzymany w kameralnym stylu.

***Pokój hotelowy posiada;
Pokoje hotelowe wyposażone są w szerokie sosnowe łóżka z bardzo wygodnymi materacami, które gwarantują spokojny sen. Każdy posiada szafkę nocną + nowoczesne oświetlenie. W pokojach znajdują się ekologiczne, eleganckie meble sosnowe, a całość dopełniają ręcznie malowane obrazy. Nasłonecznione z widokiem na góry, obszerne, w których turysta może wygodnie wypocząć.

*** W hotelu można korzystać z sauny, baru, posiłków w stylowych wnętrzach restauracji /polska kuchnia/, saloników recepcyjnych, informacji. Hotel posiada własny parking na jeden autokar i samochody osobowe. Ogród, w którym można przyjemnie spędzić czas w okresie wiosna-jesień przy dobrym piwie i grilu. Centralne położenie obiektu umożliwia turyście łatwy dostęp do wszystkich atrakcji i osobliwości Karpacza, a także: banków, sklepów, aptek, kawiarni, restauracji, pamiątek, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, dyskotek, dansingów.

*** W odległości 50 m od obiektu znajdują się wyciągi narciarskie-sztucznie dośnieżane, wypożyczalnie sprzętu zimowego i rowerów górskich, 2 rynny saneczkowe działające również zimą, lodowisko, trasy spacerowe, biegowe, rowerowe,grota solna.

Hotel Ariston specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych i zagranicznych, które przyjeżdżają w Karkonosze z sentymentu, aby zobaczyć i odwiedzić miejscowości, w których mieszkali, jako Wander-grupy typowo w celu pieszych wędrówek i walorów krajobrazowych, i z czystej ciekawości, by poznać ten rejon Polski.

Nasz hotel oferuje kompleksową obsługę, prócz noclegów wspaniałej tradycyjnej polskiej kuchni organizujemy usługi przewodnickie, przeźrocza, taxi, różnego rodzaju atrakcje w zależności od sezonu z pamiątkowymi zdjęciami i kasetami Video, wieczorki przy muzyce z niespodziewaną wizytą Ducha Gór-Liczyrzepy, kuligi, spacery z pochodniami, przeloty nad Karkonoszami, wspinaczki, przejazdy bryczkami na Western-City, grille i wiele innych.

Hotel "Ariston" jest dobra reklamą dla naszych kontrahentów, których roku na rok przybywa ze względu na bardzo rodzinną atmosferę, wspaniałą kuchnię, eleganckie pokoje i nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę przy obsłudze gości. W hotelu bardzo dobrze czują się również osoby indywidualnie spędzające wczasy, małe grupy konferencyjne i integracyjne.

Obsługa hotelowa zna biegle język: niemiecki, włoski, angielski .

Właściciele obiektu - rodzina Lubowińskich serdecznie zapraszaja Państwa do naszych hoteli "ARISTON".

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Hotel*** Ariston
Praca Karpacz